مطالب تنها با تصویر

کد خبر : 137
تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱
355 views بازدید

انشا با موضوع برف و یک روز زمستانی همراه با متن ادبی

انشا با موضوع برف و یک روز زمستانی همراه با متن ادبی را در این مطلب برای شما نوشته ایم که به صورت یک خاطره از روز برفی است و شما می توانید با جایگزینی خاطرات روز برفی خودتان و استفاده از متن ادبی که در آن به کار برده شده است به یک انشای خیلی خوب و زیبا برسید و از آن برای خواندن […]

انشا با موضوع برف و یک روز زمستانی همراه با متن ادبی را در این مطلب برای شما نوشته ایم که به صورت یک خاطره از روز برفی است و شما می توانید با جایگزینی خاطرات روز برفی خودتان و استفاده از متن ادبی که در آن به کار برده شده است به یک انشای خیلی خوب و زیبا برسید و از آن برای خواندن در کلاس تان استفاده نمایید.

انشا با موضوع برف

آدم برفی، برف بازی، روزهای سرد و سرماخوردگی کلماتی هستند که وقتی در مورد زمستان و برف صحبت می کنیم حتما یکی از آن ها را به زبان خواهیم آورد.

استناد کنیم به یک سخن بزرگان از  جواد خیابانی که سلطان جملات زیبا هستند زمستانی که سرد نباشد زمستان نیست و به همین دلیل اگر در موضوع انشا در مورد برف اشاره کرده ایم باید بگوییم که می خواهم امروز تجربه ای را از یک روز زمستانی که در آن برف بازی نیز نقش داشته است را بیان کنم.

انشا با موضوع برف و یک روز زمستانی همراه با متن ادبی

آن روزها را یادم می آید که یک کودک ۱۲ ساله بودم و کلاس پنجم ابتدایی درس می خواندم و هر روز باید مسیری را پیاده می رفتم اما روزهایی که هوا سرد بود و یا بارندگی بود با تاکسی و یا با آژانس می رفتم و به همین دلیل آن روز را نیز با آژانس رفتم.

دیشب برف زیادی باریدن گرفته بود و تا صبح حسابی زمین سفیدپوش شده بود و صبح من مثل عادت هر روزه ام یک تاکسی گرفتم و با وجود سرمای شدید به مدرسه رسیدم، اما در کمال ناباوری دیدم که درب مدرسه بسته است و کسی هم در مدرسه نیست.

انشا در مورد جشن ۲۲ بهمن ۹۶

حالا من بودم و وضعیتی که حسابی به ذوقم خورده بود.

اما این باعث نشد که من بیخیال شوم و اول به پارکی که نزدیک مدرسه بود رفتم و حسابی برف بازی کردم و بعد هم به یک گیم نت که در آن نزدیکی بود رفتم و یک دل سیر بازی کردم و وقتی به خانه رسیدم دیدم که پدر و مادرم حسابی به دنبال من گشته بودند ولی نتوانسته بودند مرا پیدا کنند و همین باعث شده بود که نگران من شوند و آنجا بود که حسابی مرا دعوا کردند و بعد از آن اتفاق هم به دلیل سرمای هوا خیلی خیلی سرماخوردگی بدی خوردم.

این شد که از آن به بعد سعی کردم اول به اخبار علاقه مند شوم و بعد به مدرسه رفتن.

این هم یک انشای دیگر که از آن نیز می توانید استفاده کنید: انشا درباره برف باریدن و خاطره یک روز زمستانی

انشا با موضوع برف و یک روز زمستانی همراه با متن ادبی را که خواندید به صورت یک خاطره بود که تجربه ی یکی از بازدیدکنندگان سایت و امیدواریم که از خواندن آن لذت برده باشید.

به این پست امتیاز دهید.
منابع :
نویسندگان :
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.